domy na kluc

Dom na kľúč

Máte stavebný projekt domu s ktorým vám môžeme pomôcť?

CENOVÁ PONUKA ZDARMA

Stavebná firma PD KONSTRUKT s.r.o. sa v stavebných prácach zaoberá hlavne nasledujúcimi činnosťami

Dom na kľúč a riešenia

Zaistíme kompletnú stavbu vášho rodinného domu na kľúč podľa projektovej dokumentácie.

Pri poradenstve s nami prekonzultujete použité materiály, časový horizont dokončenia stavebných prác a celkové náklady ohľadom stavby pre váš dom na kľúč.

Rekonštrukcie

Zabezpečujeme rekonštrukcie starších domov a bytov, či už z exteriérového hľadiska ako fasády alebo kompletné zateplenie budov ako aj z interierového hľadiska od podláh, montáže sadrokartónov až po maľovanie.

Murárske práce

Poskytujeme všeobecné murárske práce podľa potrieb zákazníkov ako aj práce súvisiace s murárskou činnosťou ako sú fasády alebo zateplenia budov.

Sadrokartónové konštrukcie

Sadrokartón je materiál ktorý má v modernom stavebníctve široké uplatnenie. Vďaka konštrukciám zo sadrokartónu vám vytvoríme moderný interiér domu alebo bytu podľa vašich predstáv. Navrhneme vám možnosti interiérového dizajnu na základe sadrokartónových konštrukcií, rôzne možnosti LED posvietenia či už bodového alebo pásového ako aj osvetlenie jednotlivých častí s možnosťou diaľkového ovládania.

Tesárske práce

V rámci tesárskych prác vám vyhotovíme akékoľvek konštrukcie z dreva akými sú altánky alebo pergoly. Taktiež vám zabezpečíme tesárske práce potrebné na tvorbu dočasných konštrukcií z dreva ako debnenia prievlakov, stropov, a rôzne lešenia.

Búracie práce

Zabezpečíme vám zbúranie bytových jadier, múrov, striech, ci celých domov a následne odstránenie a odvoz odpadového materiálu.

Dom na kľúč a poradenstvo

Na základe našej budúcej stavebnej spolupráce za vami bezplatne vycestujeme a v rámci našej poradenskej činnosti s vami odkonzultujeme všetky detaily ohľadom stavebných prác ktoré potrebujete. Poradenstvo zahŕňa návrhy riešení, použitých materiálov, doby vyhotovenia a samozrejme celkových nákladov spojených so stavebnou činnostnou.

Havarijné stavy

Firma PD KONSTRUKT s.r.o. taktiež rieši akékoľvek havarijné alebo neočakávané stavy spojené s nehnuteľnosťami. Môže sa jednať ci už o padajúcu omietku, zatekanie do budovy, poškodenie strešných žľabov a odkvapov, celkové poškodenie striech, alebo rôzne iné nečakané havarijné situácie spojené s budovami.

PARTNERI

Pre našu stavebnú činnosť používame kvalitné stavebné materiály renomovaných výrobcov

domy na kluc PD KONSTRUKT

Cenová ponuka teraz zadarmo

Vyplnením formuláru a napísaním otázok ohľadom stavby domu, strechy alebo akejkoľvek inej činnosti ktorú ponúkame vám vypracujeme cenovú ponuku.